Strechy na kľúč

 

 

Prečo práve strecha na kľúč?

 

Neoddeliteľnou a dôležitou súčasťou každého domu je práve strecha. Priestory pod strechou sa dnes masívne využívajú na bývanie. Z toho dôvodu je veľmi dôležitá správne navrhnutá a postavená strešná konštrukcia, ale aj kvalita strešného plášťa vrátane tepelných izolácií. Cieľom tejto stavby je zamedzenie úniku tepla a energetickým stratám. Stavbou strechy na kľúč vám zaistíme všetky práce a potrebný materiál, čím šetríme váš čas a zbytočné predlžovanie stavby.

 

 

Klampiarske práce

 

Klampiarske práce sú poslednou nutnou súčasťou realizácie strechy. Hlavným cieľom klampiarskych prác je zaistenie dokonalého odvodu zrážkovej vody zo strechy a ochrana proti zatekaniu do stavby. Firma Strechy Bartek poskytuje klampiarske výrobky v širokej škále kvalitných materiálov a farieb, čím umožňuje ideálne prispôsobenie prvkov materiálovému a farebnému štýlu objektu a tak vytvoreniu zaujímavého stavebného diela vašej strechy.

 

V oblasti klampiarskych prác poskytujeme:

Dodávka a montáž odkvapov

Montáže plechových krytín

Inštalácia hromozvodov

Dodávka a oplechovanie striech

Výroba, dodávka a montáž ďalších prvkov na prianie zákazníka

Pokrývačské práce

 

Neoddeliteľnou súčasťou každého domu je strecha a pokiaľ je šikmá, je z pravidla pokrytá strešnou krytinou. Naši skúsení remeselníci v rámci svojej pokrývačskej práce odborne pokryjú vašu strechu, nech si zvolíte akýkoľvek druh strešnej krytiny.

 

 

Konštrukcia každej strechy začína prácou tesárov. Kvalitným prevedením tesárskych prác podľa aktuálnych predpisov sa zaistí dlhodobá stabilita bezpečnej konštrukcie a tým aj celej strechy. Všetky práce prevedú vyškolený pracovníci firmy Strechy Bartek, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti. Konštrukcia strechy musí byť stabilná a dostatočne únosná.

 

Tesárske práce sú prvým krokom pri stavbe strechy

Prvá fáza kvalitného krovu je projekt, ktorý obsahuje mimo iného základné pôdorysy, rezy a rozmiestnenie jednotlivých prvkov. Projekt je zároveň nevyhnutný k samotnej realizácii. Druhou fázou je následná stavba strechy. Príprava a montáž krovu je zverená do rúk vyškolených tesárov, ktorí podľa pripraveného projektu vyrobia potrebnú konštrukciu. Tesárskymi prácami začíname ako pri stavbe strechy na novostavbách, tak pri rekonštrukcii starej alebo zničenej strechy. Pri výbere krovu je podstatný konečný sklon strechy, ktorý krov definuje.

 

V oblasti tesárskych prác poskytujeme:

Výrobu a montáž krovu

Rekonštrukcie krovu

Impregnáciu a chemickú úpravu krovu

Podbitie strechy

Izoláciu strechy

Iné tesárske práce na prianie zákazníka

Ďalšie služby

 

Ponuku našich „strechárskych“ remesiel doplňuje ponuka doprovodných služieb, ako murárov, sadrokartonárov a izolatérov. Aj tu vám pripravíme ponuku na konkrétny rozsah vami požadovaných prác, ktorá bude v súlade s modernou technológiou a stavebnými normami. Služby sa týkajú ako drobných úprav a opráv, tak realizácií väčších stavebných celkov.

 

V ponuke ďalších služieb nájdete:

Zatepľovanie

Montáž sadrokartónu

Omietky a stierky

Nátery strechy a krovu

Montáž strešných okien

Ďalšie služby na prianie zákazníka